Zawody Halowe MDP

ByOSP Zakliczyn

Zawody Halowe MDP

W niedzielne 2 grudnia w hali widowiskowo – sportowej w Koszycach Wielkich odbyły się zawody członków młodzieżowych drużyn pożarniczych z terenu powiatu tarnowskiego. II Powiatowe Halowe Zawody Sprawnościowe MDP zgromadziły na starcie reprezentantów z gmin: Lisia Góra, Pleśna, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Tarnów, Tuchów, Wierzchosławice, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno oraz miasto Tarnów.

Zawodnicy rywalizowali na specjalnie przygotowanym i dostosowanym do warunków miejscowej hali torze przeszkód. W zawodach udział wzięło 41 druhów podzielonych na cztery kategorie.
Niezmiernie miło poinformować nam, że w kategorii III – dziewcząt – rocznik 2004-2008 nasza druhna Gabriela Łazarz zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

info. ZOSP RP Tarnów

 

About the author

OSP Zakliczyn administrator