Z wizytą w Szkole Filialnej w Charzewicach

ByOSP Zakliczyn

Z wizytą w Szkole Filialnej w Charzewicach

W dniu 4 lutego 2015 roku strażacy z naszej OSP spotkali się z uczniami Szkoły Filialnej w Charzewicach by przeprowadzić szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia miały na celu zwiększenie wiedzy i doskonalenie umiejętności dzieci w tym zakresie oraz naukę właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia. Uczniowie chętnie przejmowali role ratowników m.in. ćwicząc na fantomach, a także wcielali się w role poszkodowanych. Największą radość sprawiła możliwość urabia hełmu i munduru strażackiego.Przeprowadzone zajęcia spotkały się z wielkim zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale także nauczycieli i rodziców.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

About the author

OSP Zakliczyn administrator