Wypadek w Borowej

ByOSP Zakliczyn

Wypadek w Borowej

W poniedziałek 25 lipca br. około godziny 11.15 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Borowa. Na drodze wojewódzkiej nr 975 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W zdarzeniu łącznie uczestniczyło 7 osób, z których 2 z obrażeniami zostały odwiezione do szpitala. Po dotarciu na miejsce wypadku zadysponowanych pierwszych zastępów ustalono, że wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach, a uszkodzone samochody znajdują się na pasie ruchu drogowego, obecny był już również ZRM. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu pozostałości powypadkowych z powierzchni jezdni. Szczegółowy przebieg oraz przyczyny wypadku ustalała policja. Zderzenie spowodowało spore utrudnienia w ruchu. Przez prawie dwie godziny droga była zamknięta,
Siły i środki : GBA Mercedes Atego OSP Zakliczyn, PSP Tarnów – posterunek czasowy Siedliska, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Patrol Policji.

10

11

12

13

About the author

OSP Zakliczyn administrator