Pożar samochodu w Roztoce

ByOSP Zakliczyn

Pożar samochodu w Roztoce

Również 29 lipca br. dyżurny SKKM w Tarnowie zadysponował naszą jednostkę do działań. Tym razem w miejscowości Roztoka doszło do zapalenia się samochodu osobowego marki BMW. Na miejsce natychmiast udał się zastęp GBA znajdujący się na Pikniku Rodzinnym. W międzyczasie w remizie zebrał się drugi zastęp GLBrt, który również udał się na miejsce. Dyżurny do działań zadysponował również OSP Gwoździec. Działania polegały na ugaszeniu komory silnika gaśnica proszkowa. Właściciel.w porę zareagował używając do.gaszenia.węża ogrodowego. Dzięki temu uchroniło go od większych zniszczeń.
Po zakończeniu działań zastęp GBA udał się ponownie na Piknik Rodzinny do ojców Franciszkanów, a zastęp GLBrt powrócił do bazy.

About the author

OSP Zakliczyn administrator