Powiatowy Konkurs Plastyczny

ByOSP Zakliczyn

Powiatowy Konkurs Plastyczny

W dniu 8 maja 2015 r. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie odbył się powiatowy finał konkursów plastycznych: uczniów klas I, II i III szkół podstawowych pt. „Kiedy dzwonię po Straż Pożarną” oraz uczniów klas IV i V szkół podstawowych pt. „Nie wypalaj suchych traw”. Z Gminy Zakliczyn było zgłoszonych 10 prac. I miejsce w klasach IV zajęła – Wiktoria Pachota należąca do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Zakliczyn, która w zeszłym roku w kategorii klas III także zajęła I miejsce na etapie powiatowym. W klasach V I miejsce zajęła uczennica ze Szkoły Podstawowej w Zakliczynie – Marika Pach, w imieniu której nagrodę odebrała Sandra Stępek. Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom za udział oraz symboliczny upominek. Po zakończeniu konkursu dzieci wraz z opiekunami udały się zwiedzić Jednostkę Ratowniczo Gaśniczą nr 1 w Tarnowie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy w imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakliczynie.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

About the author

OSP Zakliczyn administrator