Pierwsza interwencja w 2016 roku!

ByOSP Zakliczyn

Pierwsza interwencja w 2016 roku!

5 stycznia 2016 roku około godziny 16.00 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP Tarnów zadysponowało naszą jednostkę do wypadku w miejscowości Roztoka. Po dojeździe na miejsce zdarzenia, które miało miejsce przy drodze wojewódzkiej nr 975 okazało się, że dachował samochód osobowy. Na miejscu obecny był już Zespół Ratownictwa Medycznego. Przyczyną wypadku najprawdopodobniej było niedostosowanie się kierowcy do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawdzeniu czy z pojazdów nie wycieka paliwo i inne płyny eksploatacyjne. Nikt nie został poszkodowany.

Siły i środki: GBARt Mercedes Atego OSP Zakliczyn, PSP Tarnów – Siedliska, karetka pogotowia oraz patrol policji.

1 2 3 4

About the author

OSP Zakliczyn administrator