Nowy wóz dla OSP Zakliczyn

ByOSP Zakliczyn

Nowy wóz dla OSP Zakliczyn

W dniu wczorajszym (27.02.23) Prezes jednostki Maciej Gofron i Komendant Gminny Łukasz Łach na zaproszenie Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie st. bryg. mgr inż. Krzysztofa Gładysza wzięli udział w konferencji prasowej dotyczącej przyznania rządowych środków na zakup pojazdów. Jednostka OSP ZAKLICZYN została zatwierdzona i uzyska wsparcie finansowe do zakupu średniego samochodu ratowniczo gaśniczego. Pojazd ten pozwoli odtworzyć pełne zdolności ratownicze po ubiegłorocznym wycofaniu z użytkowania pojazdu GCBA JELCZ 004.Wieloletnie wsparcie samorządowców gminy, powiatu oraz województwa małopolskiego, Pana Burmistrza Dawid Chrobak pozwalają prowadzić wspólne działania i przynoszą bardzo konkretne efekty. Dziękujemy parlamentarzystom, a przede wszystkim Pani Anna Pieczarka za wspieranie lokalnych środowisk oraz strażaków OSP w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców! Dziękujemy!

About the author

OSP Zakliczyn administrator