„Nie bój się pomagać” – konferencja prasowa

ByOSP Zakliczyn

„Nie bój się pomagać” – konferencja prasowa

16 grudnia br. w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnowie odbyła się konferencja dotycząca akcji „Nie bój się pomagać”. Jest to projekt realizowany przez MORD w Tarnowie przy współpracy z Oddziałem Wojewódzkim ZOSP RP Województwa Małopolskiego. Projekt „Nie bój się pomagać” ma na celu promowanie pierwszej pomocy oraz jest szansą nabycia umiejętności jak zachowywać się w sytuacji gdy pojawia się konieczność ratowania ludzkiego życia. Na konferencji obecni byli nasi mali druhowie: Karolina Nowak oraz Kacper Budzyn, którzy zdobyli swoją wiedzę dzięki projektowi „Jestem mały, wiem więcej” i teraz dzielą się swoją wiedzą oraz umiejętnościami z zakresu pierwszej pomocy oraz Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakliczynie – Łukasz Łach, który jest także koordynatorem projektu „Jestem mały, wiem więcej”.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

About the author

OSP Zakliczyn administrator