NADZWYCZAJNE POSIEDZENIE ZARZĄDU GMINNEGO ZOSP RP w Zakliczynie

ByOSP Zakliczyn

NADZWYCZAJNE POSIEDZENIE ZARZĄDU GMINNEGO ZOSP RP w Zakliczynie

20 grudnia 2008 o godz. 11.00 w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakliczynie miało miejsce nadzwyczajne posiedzenie Zarządu Gminnego ZOSP RP. Obrady Zarządu zaszczyciło dużo znamienitych gości m.in
Zbigniew Sosnowski – W-ce Minister MSWiA
Wiesław Woda – Poseł na Sejm RP
Kazimierz Sady Prezes Powiatowego ZOSP w Tarnowie
Andrzej Mróz – Komendant Wojewódzki PSP w Krakowie
Tadeusz Sitko – Komendant Miejski PSP w Tarnowie
Kazimierz Korman – Burmistrz Miasta Zakliczyn
Główne tematy spotkania sprowadzały się do problemów strażaka ochotnika oraz jego roli w obecej rzeczywistości. Tak znakomite grono gości przybyłych na to wyjątkowe spotkanie, zwraca uwagę na naszą Gminę oraz na wszystko to co strażackie w Zakliczynie.

 

About the author

OSP Zakliczyn administrator

Leave a Reply