I Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

I Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo – Pożarnicze

W dniu dzisiejszym na terenie Szkoły Ponadpodstawej im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie odbyły się

I Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo – Pożarnicze. W zawodach wzięło udział 11 drużyn z gminy.

Halowe zawody sportowo-pożarnicze są formą intensywnego szkolenia pożarniczego dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Dzieci zostały podzielone na 2 kategorii: dziewcząt i chłopców (drużyny mieszane zaliczane są pod chłopięce).

Wyniki dziewcząt:

I MIEJSCE OSP Wróblowice

II MIEJSCE OSP Zakliczyn I

III MIEJSCE OSP Zakliczyn II

Wyróżnione:

OSP Filipowice

OSP Wola Stróżka

Wyniki chłopców:

I MIEJSCE OSP Gwoździec

II MIEJSCE OSP Wróblowice

III MIEJSCE OSP Gwoździec

Wyróżnione:

OSP Zakliczyn

OSP Wola Stróżka

OSP Filipowice

Dziękujemy za udział w zawodach i życzymy dalszych sukcesów!!

Podziękowania kierujemy również do Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn Dawida Chrobaka za ufundowanie nagród, Gminnej Komisji ds. Młodzieży za zorganizowanie zawodów, naszej druhnie Karolinie Soból oraz wszystkim opiekunom MDP za przygotowanie dzieci do dzisiejszych zawodów.