Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze.

Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze.

24 czerwca br. zgodnie z planem działania Zarządu Oddziału Gminnego na boisku sportowym w Paleśnicy przeprowadzone zostały Gminne Zawody – Sportowo Pożarnicze jednostek OSP gminy Zakliczyn.
Do rywalizacji stanęło siedem drużyn OSP z terenu gminy Zakliczyn, Kobieca Drużyna Pożarnicza oraz Młodzieżowe Drużyny pożarnicze.

Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach. Sztafeta 7×50 m z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe. Sędzią głównym zawodów był Damian Armatys z PSP Tarnów.

Niezmiernie miło powiadomić nam, że podczas Gminnych Zawodów Sportowo Pożarniczych  nasza drużyna seniorów zajęła I miejsce!. Natomiast najmłodsza drużyna młodzieżowa I miejsce, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w kategorii dziewczęta I miejsce oraz w kategorii chłopcy II miejsce!. Serdecznie gratulujemy!

Klasyfikacja końcowa:
Kategoria : MDP – drużyna mieszana (najmłodsza drużyna w zawodach)

Kategoria: MDP – drużyna męska
1. OSP Gwoździec