Życzenia dla Strażaków

Życzenia dla Strażaków

11193389_1118887254803812_4854786911591578280_n

Z okazji „Dnia Strażaka” pragniemy złożyć wszystkim strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakliczynie oraz strażakom – sympatykom naszej OSP, słowa podziękowania za codzienne realizowanie zadań, za odwagę, profesjonalizm i poświęcenie, jakie wykazują podejmując niebezpieczne zadania, za niegasnącą gotowość do niesienia pomocy innym oraz za stałe wzbogacanie dorobku pożarniczego. Straż to umiejętność dawania poczucia bezpieczeństwa, twórczego współdziałania, pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzięki Waszej postawie, sumiennej pracy, profesjonalnej działalności społecznej i wysokiej sprawności operacyjnej straż pożarna cieszy się w społeczeństwie niesłabnącym zaufaniem , dużym szacunkiem i uznaniem.

Życzymy Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, aby trud jaki podejmujecie, był dla Was źródłem osobistej satysfakcji i dalszego społecznego uznania, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności, a ta trudna służba niech będzie dla Was źródłem satysfakcji
i powodem do dumy. Naszym Rodzinom zaś życzymy dużo wytrwałości i cierpliwości do nasi naszej służby. Niech ich miłość i wyrozumiałość pomaga w dobrym wypełnianiu zadań i działalności społecznej oraz stanowi niezachwiane oparcie w trudnych chwilach.

Wszystkich sympatyków Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakliczynie zapraszamy na Mszę Świętą z okazji Święta Strażaka w dniu dzisiejszymo godzinie 18 w parafii pw. Św. Idziego Opata w Zakliczynie.