Cała Polska czyta dzieciom

ByOSP Zakliczyn

Cała Polska czyta dzieciom

W Szkole Podstawowej im. Lanckorońskich w Zakliczynie odbyła się kampania „Cała Polska czyta dzieciom”. Celem spotkania było tworzenie wokół dzieci, ale i z ich udziałem sympatycznej atmosfery kontaktu z książką, wyrabianie od najwcześniejszych lat potrzeby obcowania ze słowem drukowanym, pogłębianie więzi między dzieckiem i dorosłymi, którzy dają przykład, w jaki sposób można wartościowo spędzać wolny czas i nie tylko.Tematyka bajek związana była związana z zawodami zaproszonych osób (strażak, policjant, żołnierz, bibliotekarz).

Do akcji włączyli się również nasi druhowie : Tadeusz Trytek oraz Wieńczysław Pawłowski na co dzień żołnierz Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego.

 

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

About the author

OSP Zakliczyn administrator