1% podatku dla OSP!

1% podatku dla OSP!

PODATEK

Pomagając nam – Strażakom, pomagasz Sobie!

Od kilku lat możemy sami zdecydować na jaki cel ma być przeznaczony jeden procent naszego podatku dochodowego. Zamiast przekazywać pieniądze do budżetu, możemy wziąć sprawy w swoje ręce i sami wskazać, która organizacja winna otrzymać nasze wsparcie. Kwotę tą możemy przekazać jakiejś znanej w całym kraju fundacji czy stowarzyszeniu, ale również lokalnej organizacji działającej na terenie i dla gminy.

Zachęcamy do przekazania tej części na Ochotniczą Straż Pożarną w Zakliczynie. Za Twoje pieniądze, które i tak musisz zapłacić jako podatek dochodowy nasza jednostka będzie mogła zakupić sprzęt ratowniczy niezbędny do skutecznego niesienia pomocy poszkodowanym.

Strażacy ochotnicy od pokoleń pełnią bezinteresowną służbę w ochronie życia, zdrowia, mienia, środowiska, tradycji i kultury narodowej. Kierują się szczytnymi ideałami służenia ludziom i niesienia pomocy poszkodowanym. Cywilizacja niesie coraz więcej zagrożeń, pokonanie ich wymaga coraz wyższych umiejętności i wyposażenia w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt ratowniczy.

Wystarczy przekazać nam 1% podatku dochodowego

1% – To pomoc, która nic nie kosztuje podatnika. Aby przekazać nam 1% podatku należy wypełnić odpowiedni PIT wpisując numer

KRS: 0000116212

oraz jako Cel szczegółowy 1% podać adres naszej jednostki OSP:

OSP Zakliczyn
ul. Browarki 7