Zabawa i bezpieczeństwo!

ByOSP Zakliczyn

Zabawa i bezpieczeństwo!

Tym razem tarnowskie przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych bawili się i uczyli zasad bezpiecznego zachowania na drodze podczas festynu „Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu”. Zorganizował go Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, przy współpracy z policjantami i strażakami. Były konkurencje sprawnościowe i konkursy ze znajomości znaków drogowych. Dzieci rywalizowały w biegach z lizakiem i czapką policjanta, a także ścigały się w slalomie gokartem na czas. Układały z puzzli znaki drogowe i odpowiadały na pytania dotyczące bezpiecznego zachowania na drodze. W festynie wzięła udział również delegacja naszych młodych strażaków ze Szkoły Podstawowej w Zakliczynie przedstawiając swoje umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

Źródło www.mord.tarnow.pl

About the author

OSP Zakliczyn administrator