Wyjazd do Rosenbauera

ByOSP Zakliczyn

Wyjazd do Rosenbauera

W dniach 12-13 kwiecień 2015 r. druhowie z naszej OSP brali udział w wycieczce szkoleniowej do fabryki sprzętu pożarniczego Firmy Rosenbauer w Austrii. Wraz z naszymi strażakami do wycieczki przyłączyli się druhowie z zaprzyjaźnionych OSP: Tarnów-Rzędzin, Zabawa, Tuchów, Szynwałd, Lubcza, Szerzyny i kilka innych. W programie było zwiedzanie Ochotniczej Straży Pożarnej w mieście Leonding, spacer po ulicach miasta Linz oraz główny punkt – zwiedzanie fabryki Rosenbauera. Dwa dni intensywnego zwiedzania we wspaniałej atmosferze z niesamowitymi ludźmi z pewnością zapadnie wszystkim uczestnikom na długo w pamięci. Dziękujemy Panu Piotrowi z Rosenbauera za możliwość zorganizowania takiej wycieczki.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

About the author

OSP Zakliczyn administrator