XII Powiatowe Zawody

ByOSP Zakliczyn

XII Powiatowe Zawody

W dniu 6 września br. na kompleksie sportowo – rekreacyjnym w Zakliczynie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu tarnowskiego. Na starcie stanęło 7 drużyn dziewcząt i 11 drużyn chłopców, ktorzy rywalizowali zarówno w sztafecie jak i konkurencji bojowej. Piękna pogoda sprawiła, iż na zawodach pojawiło się wielu kibiców. W trakcie zawodów przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in. mozna było pojeździć na strażackim quadzie, amfibi czy poduszkowcu udostępnionym przez PSP Tarnów. OSP Wojnicz, Tuchów i Łęg Tarnowski przygotowały pokazy związane z ratownictwem wysokościowym, natomiast OSP Zakliczyn pierwszą pomoc.

W zawodach bezkonkurencyjne okazały się jednostki z Gminy Lisia Góra, którzy zajęli pierwsze miejsca zarówno w kategorii dziewcząt – OSP Łukowa jak i chłopców – OSP Kobierzyn. Drużyny z pierwszych trzech miejsc otrzymały nagrody, puchary i dyplomy. Natomiast pozostałe drużyny – nagrody pocieszenia.

About the author

OSP Zakliczyn administrator

Leave a Reply