XII Małopolski Przegląd Kronik i Monografii

ByOSP Zakliczyn

XII Małopolski Przegląd Kronik i Monografii

25 sierpnia br. nasz Kronikarz uczestniczył w XII Małopolskim Przeglądzie Kronik i Monografii pt. „Historia Zaklęta w Strażackich Kronikach”. Przegląd ten odbył się w Muzeum OSP Alwernia (pow. Chrzanowski) i uczestniczyli w nim Kronikarze, autorzy monografii oraz zaproszeni goście. Przegląd rozpoczął się prezentacją kronik. Uczestnicy przeglądu mieli okazję przyjrzeć się pracom innych OSP, które były prezentowane nie tylko jako kroniki, monografie ale również jako albumy fotograficzne czy zapisy filmowe. Kronika naszej OSP jak już to było wcześniej wspomniane zajęła III miejsce. Po oficjalnej części spotkania wszyscy udali się na zwiedzanie muzeum, a na koniec odbył się krótki wykład dotyczący prawidłowego prowadzenia kronik.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

About the author

OSP Zakliczyn administrator