Wypadek w Zakliczynie

ByOSP Zakliczyn

Wypadek w Zakliczynie

27 stycznia br. po godzinie 21.20 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Tarnowie zadysponowało nas do wypadku na ulicy Krakowskiej (DW 980). W wyniku tego zderzenia jedna osoba została poszkodowana i zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Do działań naszych druhów polegało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, kierowanie pojazdów na objazdy – droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana, usunięcie pojazdów oraz pozostałości pokolizyjnych z jedni. Działania trwały prawie do północy.
Siły i środki: GBA Mercedes Atego OSP Zakliczyn, PSP Tarnów – posterunek czasowy Siedliska, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole policji.

W tym miejscu po raz kolejny ponawiamy apel do wszystkich uczestników ruchu, aby w tym miejscu zwracać szczególną ostrożność podczas wyjazdu z ul. Polnej oraz poruszających się ul. Krakowską.

https://www.tarnowska.tv/…/2342,zakliczyn-wypadek-na-dw-980…

 

About the author

OSP Zakliczyn administrator