Wypadek w Zakliczynie

ByOSP Zakliczyn

Wypadek w Zakliczynie

28 listopada br. około godziny 16.40 zostaliśmy zadysponowani do potrącenia pieszego. Po przyjeździe na miejsce okazało się iż zdarzenie miało w zupełności odmienny przebieg. Na skrzyżowaniu ulicy Wyspiańskiego i Jagiellońskiej doszło wypadku pojazdu typu VAN i motocykla. Poszkodowany został motocyklista, który został zabrany na przez ZRM Zakliczyn. W wyniku zderzenia motocykl uderzył w pobliskie ogrodzenie uszkadzając dwa przęsła, a motocyklista po odrzuceniu uderzył w zderzak zaparkowanego po przeciwnej stronie pojazdu. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu pozostałości pokolizyjnych z jezdni. Podczas działań droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana.
Siły i środki: GBA Mercedes Atego OSP Zakliczyn, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole policji

About the author

OSP Zakliczyn administrator