Wypadek w Zakliczynie

ByOSP Zakliczyn

Wypadek w Zakliczynie

6 sierpnia br. chwilę po godzinie 9 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Tarnowie zadysponował naszą jednostkę do wypadku na ul. Krakowską w Zakliczynie. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych w wyniku czego 5 osób zostało poszkodowanych i zabranych do szpitala. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomoc pogotowiu ratunkowemu w udzieleniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, kierowanie ruchem, usunięcie plam ropopochodnych oraz pozostałości pokolizyjnych z jedni. W czasie działań ruch odbywał się wahadłowo. Działania trwały około 1,5 godziny. Siły i środki: OSP Zakliczyn GBARt Mercedes Atego, Posterunek Siedliska GBARt Man, Dowódca JRG2 SLRR NISSAN XTRAIL, OSP Gwoździec SLRt Ford Transit, 4 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz 2 patrole policji.
Zwracamy również uwagę aby w tym miejscu zachować szczególną ostrożność przy wyjeździe spod znajdującego się w tym miejscu centrum handlowego.

About the author

OSP Zakliczyn administrator