Wypadek w Słonej

ByOSP Zakliczyn

Wypadek w Słonej

O godzinie 5:37 SKKM w Tarnowie zadysponowało naszą jednostkę do wypadku drogowego w miejscowości Słona. Z pierwszych informacji wynikało, że w pojeździe zakleszczona jest jedna osoba z tego względu do zdążenia dysponowany został również zastęp z OSP JASTRZĘBIA.
Do zdarzenia udaje się zastęp GBARt Mercedes Atego OSP Zakliczyn. Po dotarciu na miejsce okazało się, że na łuku drogi kierująca pojazdem osobowym wypadła z pasa drogowego i uderzyła czołowo w drzewo.
Poszkodowana o własnych siłach wydostała się z pojazdu a pierwszej pomocy udzielili jej przejeżdżający kierowcy.
Na miejscu działania zastępów polegały na zabezpieczenia pojazdu, kierowaniu ruchem oraz uprzątnięciu reszty elementów powypadkowych z drogi.


Na miejscu siły i środki:
OSP Zakliczyn, OSP Jastrzębia, PSP Tarnów – Siedliska, 
Patrol Policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego

About the author

OSP Zakliczyn administrator