Wypadek w Gwoźdźcu

ByOSP Zakliczyn

Wypadek w Gwoźdźcu

Dnia 17.10.2005 nasza jednostka już kolejny raz w tym dniu została wezwana no akcji. Tym razem przyczyną alarmu był wypadek samochodowy w miejscowości Gwoździec. W miejscowości tej doszło do czołowego zderzenia VW Golfa i Fiata 126 P. Niestety nie obeszło się bez użycia specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, który nasza jednostka posiada. Ratownicy z naszej jednostki rozcięli poszycie Fiata 126 P aby wydostać ranna osobę, która została przywieziona do szpitala. Na uwagę zasługuje fakt, iż akcje utrudniał skomplikowany dojazd na miejsca ze względu na remont mostu. W akcji brało udział 2 sekcje medyczne z Pogotowia Ratunkowego, GBA Gwoździec, GBA Tarnów oraz SLRT Zakliczyn.

About the author

OSP Zakliczyn administrator

Leave a Reply