Wypadek w Charzewicach

ByOSP Zakliczyn

Wypadek w Charzewicach

W dniu dzisiejszym tj. 23 września br. zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Charzewice. Na prostym odcinku drogi w kierunku Jurkowa kierujący ze względu na trudne warunki pogodowe nie zapanował nad pojazem i wypadł z drogi. Samochód po uderzeniu w ogrodzenie przewrócił się na bok. Kierujący który podróżował sam, o własnych siłach opuścił pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. Poszkodowany został zabrany do szpitala. Do działań strażaków należało odpięcie akumulatora z pojazdu oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Podczas działań w miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.
Siły i środki: GBA Mercedes Atego OSP Zakliczyn, OSP Charzewice, PSP Tarnów – posterunek czasowy Siedliska,
Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

About the author

OSP Zakliczyn administrator