Wypadek w Borowej

ByOSP Zakliczyn

Wypadek w Borowej

13 maja br. tuż przed godziną 17 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia w miejscowości Borowa. Na miejsce udał się zastęp GBA Mercedes Atego. Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu okazało się, że najprawdopodobniej w wyniku śliskiej nawierzchni spowodowanej opadami deszczu kierujący pojazdem na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą i zjechał w przydrożny rów. W wyniku zdarzenia poszkodowana została pasażerka pojazdu, została zabrana do szpitala przez pogotowie ratunkowe. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz sprawdzeniu pojazdu, czynności naszych strażaków trwały około 1,5h. Siły i środki: GBA Mercedes Atego OSP Zakliczyn, PSP Tarnów – Siedliska, PSP Tarnów JRG 2, ZRM oraz Patrol Policji.

About the author

OSP Zakliczyn administrator