Wypadek na Melsztynie

ByOSP Zakliczyn

Wypadek na Melsztynie

W trakcie obstawy zlotu, MSK zadysponowało nasz zastęp GBA Mercedes Atego do wypadku drogowego, który wydarzył się w ciągu drogi DW980 w miejscowości Melsztyn na wysokości ruin zamku. Kierująca pojazdem Honda Civic podczas wyprzedzania Alfy Romeo 159, uderzyła w przód Nissana Primiery który wyjechał prostopadłej drogi podporządkowanej. W wyniku zderzenia, uszkodzeniu uległy wszystkie trzy pojazdy, jedna osoba została zabrana do najbliższego szpitala w celu wykluczenia poważnych urazów. Około godziny droga była nieprzejezdna, po czym udało się zorganizować ruch wahdłowo. Pojazdami podróżowało 8 osób. Akcję ratowniczą prowadziły zastępy OSP Gwoździec, OSP Zakliczyn, JRG II posterunek Siedliska, 3 zespoły Pogotowia Ratunkowego z Zakliczyna, Czchowa i Wojnicza. Oraz patrol drogowy Policji z Tarnowa.

About the author

OSP Zakliczyn administrator

Leave a Reply