Wizyta przedszkolaków

ByOSP Zakliczyn

Wizyta przedszkolaków

8 listopada br. w naszej remizie mieliśmy niezwykłych gości. Odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Niepublicznego pw. Św. Rodziny w Zakliczynie. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach można wzywać straż oraz utrwalono numer alarmowy do straży pożarnej. Dzieci dowiedziały się również jak wygląda praca naszych strażaków oraz jakim sprzętem się posługują. Najbardziej wyczekiwanym momentem była prezentacja sprzętu ratowniczego oraz możliwość siedzenia w wozach bojowych,na quadzie, skuterze i założenie umundurowania bojowego. Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły cenną wiedzę. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał od strażaków słodki upominek.

About the author

OSP Zakliczyn administrator