Walne Zebranie Sprawozdawcze.

ByOSP Zakliczyn

Walne Zebranie Sprawozdawcze.

W sobotę 28 stycznia br. o godzinie 16 w budynku Remizy OSP Zakliczyn odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2016 z udziałem zaproszonych gości. Obecny był m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP , Radni Powiatowi, Przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie, Sekretarz Gminy, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zakliczynie, Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwo Powiatowe w Tarnowie, delegacje jednostek OSP z gminy Zakliczyn oraz delegacja strażaków ze Słowacji. Swoje sprawozdania wygłosili Prezes Maciej Gofron, Naczelnik Łukasz Łach, Sekretarz Michał Wojtas, Skarbnik Stanisław Noskowicz, Opiekun Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz Członek Komisji Rewizyjnej Piotr Gniadek. W 2016 roku nasi druhowie uczestniczyli w różnorakich akcjach m.in. w , Pikniku wiedzy o ruchu drogowym w Tarnowie, Flash – Mob w Tarnowie zorganizowany przez SFOP, a także podczas corocznej edycji akcji Czas Na Straż, która była w tym roku połączona z z Gminnymi Zawodami Sportowo Pożarniczymi, w których nasza jednostka zdobyła pierwsze miejsce. Prócz tego nasi strażacy brali udział w Zawodach Samaritan International Contest, podczas których wystawione zostały dwie drużyny w grupie A i B, na szczególną uwagę zasługuje to, iż nasza jednostka brała udział w organizacji zawodów.

Podczas zebrania dwie nasze druhny Małgorzata Wolska oraz Beata Ramian zostały odznaczone brązowym medalem za zasługi dla pożarnictwa oraz wręczono dyplomy za udział w zabezpieczeniu Światowych Dni Młodzieży. Istotnym elementem zebrania było podpisanie międzynarodowej umowy partnerskiej z organizacją Ochotniczej Straży Pożarnej DHZ Korňa ze Słowacji.

W trakcie zebrania zostały również poruszone bieżące kwestie oraz plany działalności naszej Jednostki w 2017 roku.

 

About the author

OSP Zakliczyn administrator