Walne Zebranie Sprawozdawcze

ByOSP Zakliczyn

Walne Zebranie Sprawozdawcze

W sobotę 2 lutego br. o godzinie 16 w budynku Remizy OSP Zakliczyn odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018 z udziałem zaproszonych gości. Obecny był m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Dyrektor Zarządu Wykonawczego ZOW ZOSP RP woj. małopolskiego, Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP, Radni Miejscy, Radni Powiatowi, Przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie, Sekretarz Gminy, Dyrektorzy Szkoły Podstawowej w Zakliczynie, Dyrektor Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie.delegacje jednostek OSP z gminy Zakliczyn oraz zaprzyjaźnionej jednostki OSP Tarnów – Rzędzin. Swoje sprawozdania wygłosili Prezes Maciej Gofron, Naczelnik Łukasz Łach, Sekretarz Michał Wojtas, Skarbnik Stanisław Noskowicz oraz Prezes Komisji Rewizyjnej Tomasz Myrlak. W 2018 roku nasi druhowie uczestniczyli w różnorakich akcjach m.in. w Pikniku Rodzinnym w Klasztorze Franciszkanów w Zakliczynie, Pikniku Rodzinnym przy ZSP Zakliczyn itp. Prócz tego nasi strażacy brali udział w 7 th Samaritan International Contest mający miejsce w Niemczech i Danii.
Podczas zebrania wręczono zaległe odznaczenia dla dwójki naszych druhów odznaczonych brązowym oraz wzorowym medalem za zasługi dla pożarnictwa.
W trakcie zebrania zostały również poruszone bieżące kwestie oraz plany działalności naszej Jednostki w 2019 roku.

About the author

OSP Zakliczyn administrator