Rozpoczęliśmy rozbudowę remizy

ByOSP Zakliczyn

Rozpoczęliśmy rozbudowę remizy

W październiku 2013 rozpoczęliśmy ciężką pracę która wiązała się z rozbudową remizy OSP w Zakliczynie.  Ogromnym wysiłkiem naszych strażaków, którzy społecznie przepracowali ponad 1000 godzin udało nam się osiągnąć założony efekt, którym był stan zerowy czyli fundamenty.  Serdecznie dziękujemy druhnom i druhom za zaangażowanie, rodzinom za wsparcie, sąsiadom remizy za pomoc, dobrym ludziom w tym panu Ogonkowi z firmy Ciacho oraz Mariuszowi z Baru Anetka w Faściszowej za posiłki. Dziękujemy również za wsparcie finansowe, materialne, sprzętowe firmom i osobom prywatnym: TK Beton; Skład Tarcicy pana Cygana, panu Przemkowi Cyganowi; Skład Budowlany Stodoła pana Żabińskiego; firmie instalatorskiej Wod Kan Gaz CO pana Mieczysława Martyki; AGROTECH-G pana Macieja Gofrona; firmie Roboty Ziemne MIG-BUD pana Błażeja Migdała. Dziękujemy również naszym mentorom od spraw budowlanych: panu Tadeuszowi Świderskiemu inspektorowi robót; panu Janowi Kusiakowi kierownikowi budowy; panu Franciszkowi Gajdzie naszemu geodecie oraz firmie budowlanej pana Macieja Lisowskiego, którzy to panowie zrzekli się wynagrodzeń i w czynie społecznym wsparli nas swoją pracą.

About the author

OSP Zakliczyn administrator

Leave a Reply