Pożar samochodu na zakliczyńskim rynku

ByOSP Zakliczyn

Pożar samochodu na zakliczyńskim rynku

W dniu dzisiejszym o godzinie 15.15 zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu na parkingu, który ma miejsce na zakliczyńskim rynku. Na miejsce udał się zastęp GBA Mercedes Atego. Po dotarciu na miejsce natychmiastowo podano prąd piany na palący się samochód oraz zabezpieczono miejsce zdarzenia. Prawdopodobnie przyczyną pożar był samozapłon. Na miejsce dotarł również zastęp PSP Tarnów – Siedliska. Oprócz samochodu marki VW Golf uszkodzeniu uległ również stojący w pobliżu pojazd marki VW Polo. Brak osób poszkodowanych. Po około godzinie zastępy powróciły do bazy.
 
Dodatkowe informacje : http://zakliczyninfo.pl/index.php/samorzad/1288-pozar-samochodu-na-rynku-w-zakliczynie

About the author

OSP Zakliczyn administrator