Pożar kotłowni w Woli Stróskiej

ByOSP Zakliczyn

Pożar kotłowni w Woli Stróskiej

7 marca br. o godzinie 20.35 zostaliśmy zadysponowani do pożaru kotłowni w miejscowości Wola Stróska. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zapalenia kanistra z benzyną. Na miejsce udał się zastęp GBA Mercedes Atego oraz GCBA Jelcz. Po dotarciu na miejsce swoje działania prowadził już zastęp z OSP Filipowice. Nasze działania polegały na wprowadzeniu jednej roty w aparatach ochrony układu oddechowego ze względu na duże zadymienie w pomieszczeniu kotłowni w celu ugaszenia pożaru. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Działania trwały około godzinę.
Siły i środki: GBA Mercedes Atego i GCBA Jelcz OSP Zakliczyn, OSP Filipowice, OSP Wola Stróska, OSP Stróże, PSP Tarnów – Siedliska, patrol policji oraz pogotowie energetyczne.

About the author

OSP Zakliczyn administrator