Plama oleju na drodze wojewódzkiej

ByOSP Zakliczyn

Plama oleju na drodze wojewódzkiej

7 września br. o godzinie 22.26 zostaliśmy zadysponowani do plamy oleju znajdującej się na drodze wojewódzkiej nr 975 w miejscowości Roztoka w kierunku Olszyn. Po dojeździe na miejsce stwierdzono, że niewielka plama substancji ropopochodnej znajduje się tuż przy granicy gminy Zakliczyn z gminą Wojnicz, jednak po informacji uzyskanej od patrolu policji okazało się, że spora plama oleju znajduje się już w miejscowości Olszyny. Po konsultacji z SKKM Tarnów przystąpiono do działań. Działania polegały na zneutralizowaniu powstałego zagrożenia poprzez zastosowaniu odpowiednich środków oraz kierowanie płynnym ruchem na ruchliwej drodze wojewódzkiej.
Siły i środki: GBA Mercedes Atego OSP Zakliczyn

About the author

OSP Zakliczyn administrator