Olimpiada Udzielania Pierwszej Pomocy

ByOSP Zakliczyn

Olimpiada Udzielania Pierwszej Pomocy

15 czerwca br. odbyła się Olimpiada Udzielania Pierwszej Pomocy zorganizowana przez Gimnazjum im. bł. Krystyna Gondka w Zakliczynie. Przeznaczona była dla uczniów w wieku gimnazjalnym, którzy mieli za zadanie zaprezentować wiedzą zdobytą na zajęciach z pierwszej pomocy organizowanych przez nauczycieli. W organizację olimpiady włączyła się również nasza jednostka. Naszym zadaniem było między innymi przygotowanie zadań i scen zbliżonych do sytuacji, które mogą wydarzyć się w codziennym życiu. Druhowie naszej jednostki, którzy ukończyli kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy mieli za zadanie ocenę poprawności wykonanych zadań. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi uczestnictwa w takiej olimpiadzie i mamy nadzieję, że nadal będą pogłębiali swoją wiedzą z zakresu pierwszej pomocy.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

About the author

OSP Zakliczyn administrator