Obóz MDP OSP Zakliczyn – Jamna 27-30.08.2009

ByOSP Zakliczyn

Obóz MDP OSP Zakliczyn – Jamna 27-30.08.2009

W dniach 27-30.09.2009 Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z naszej Jednostki uczestniczyła w obozie szkoleniowo-wypoczynkowym w miejscowości Jamna. Organizatorami obozu byli: dh Łukasz Łach oraz dh Maciej Gofron. Uczestnicy obozu przez kilka dni uczyli się strażackiego fachu pod okiem instruktorów. Budowa obozu, całodobowa służba wartownicza, wycieczki po okolicy, nauka musztry, śpiew przy ognisku to tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Ochotnicza Straż Pożarna pragnie serdecznie podziękować Panu Adamowi Garncarkowi, Panu Henrykowi Migdałowi oraz Pani Magdalenie Hajdeckiej za pomoc i wsparcie podczas organizacji obozu.

About the author

OSP Zakliczyn administrator

Leave a Reply