Obchody 10 rocznicy śmierci Jana Pawła II

ByOSP Zakliczyn

Obchody 10 rocznicy śmierci Jana Pawła II

10 kwiecień br. nasi druhowie uczestniczyli w obchodach 10 rocznicy śmierci Jana Pawła II, które zorganizowane zostały przez ZSPiG w Zakliczynie. Strażacy byli odpowiedzialni za pomoc w rozmieszczaniu zniczy na szlaku od budynku Szkoły na ul. Malczewskiego do pomnika św. Jana Pawła II na dziedzińcu kościoła pw. św. Idziego Opata, uczestniczyli w spektaklu przygotowanym przez uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum pt. „Jan Paweł II – święty z polskiej ziemi”, następnie zabezpieczali uroczysty przemarsz ulicami: Malczewskiego, Rynek i Mickiewicza. W zabezpieczeniu brały udział dwa zastępy GLBRt Mercedes Sprinter oraz SLRW Land Rover Defender.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

About the author

OSP Zakliczyn administrator