Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

ByOSP Zakliczyn

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W dniu 01.03.2015 r. w Zakliczynie odbywały się Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji nasi druhowie odpowiedzialni byli za zabezpieczenie biegu (wraz z OSP Filipowice) odbywającego się na terenie gminy oraz pełnili wartę przy pomniku. Jeden z punków odbywającej się w tym samym czasie znajdował się w remizie OSP Zakliczyn gdzie uczestnicy mieli do wykonania zadanie związane z udzielaniem pierwszej pomocy.
W biegu na 1963 metry uczestniczyła nasza druhna z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Laura Karecka, a na 11 km nasz druh Arkadiusz Dulęba oraz nasi przyjaciele z GRS OSP Nowy Sącz w towarzystwie psów.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

About the author

OSP Zakliczyn administrator