Konkurs Plastyczny w SP w Zakliczynie

ByOSP Zakliczyn

Konkurs Plastyczny w SP w Zakliczynie

W środę 22 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Zakliczynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez naszą jednostkę na poziomie gminnym.
Odbywał się on w dwóch kategoriach. Kategoria I – klasy I-III pod hasłem „KIEDY DZWONIĘ PO STRAŻ POŻARNĄ” oraz kategoria II – klasy IV – V pod hasłem „NIE WYPALAJ SUCHYCH TRAW”. Zwycięskie prace zostały zgłoszone do konkursu na poziomie powiatowym, który odbędzie się 8 maja br.
Konkurs ten miał na celu zainteresować dzieci ochroną przeciwpożarową, tradycją, życiem strażackich środowisk oraz edukacją dzieci w zakresie zachowania bezpieczeństwa w momencie wystąpienia wszelkiego rodzaju zagrożeń, a także rozwinięciem uzdolnień plastycznych.
Ochotnicza Straż Pożarna w Zakliczynie składa podziękowania Dyrekcji Szkoły, Gronu Pedagogicznemu za nadzór i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia oraz dzieciom za włożony wkład i okazane zaangażowanie w wykonaniu poszczególnych rysunków. Podziękowania kierujemy również do Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn za ufundowanie nagród dla finalistów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a dzieciom zakwalifikowanym do etapu powiatowego życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

About the author

OSP Zakliczyn administrator