Kolizja w Zakliczynie

ByOSP Zakliczyn

Kolizja w Zakliczynie

5 października 2018 r. o godzinie 23 :19 Stanowisko Komendanta Miejskiego w Tarnowie kieruje zastęp GBARt 2.5/16 Mercedes Atego do kolizji drogowej u zbiegu ulic Jana III Sobieskiego i Ruchu Oporu. Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy poważnie uszkodzone dwa pojazdy. Na miejscu obecny był już patrol policji komisariatu Wojnicz.
Podczas rozpoznania okazuje się, iż na miejscu znajduje się jeden z kierowców, drugi prawdopodobnie sam oddalił się z miejsca zdarzenia. Do naszych działam należało zabezpieczenie pojazdów oraz miejsca zdarzenia. Kierowca uskarżał się na powiększający się ból w klatce piersiowej zadysponowany został Zespół Ratownictwa Medycznego.
Po przybyciu dodatkowych patroli, w tym jednego z psem tropiącym, policji udało się ustalić miejsce zamieszkania kierowcy do które udał się jeden z patroli.
W trakcie działań zabezpieczone zostało skrzyżowanie oraz zorganizowany został ruch wahadłowy.
Po ponad 3 godzinach działań usuwane są pozostałości kolizji z jezdni i zastęp powraca do bazy.
Obecny był również posterunek czasowy PSP Tarnów – Siedliska.

About the author

OSP Zakliczyn administrator