Kolizja w Borowej

ByOSP Zakliczyn

Kolizja w Borowej

24 września 2016 r. około godziny 18.20 tuż po zakończeniu Gminnych Zawodów Sportowo – Pożarniczych nasza jednostka została zadysponowana do miejscowości Borowa. Ze zgłoszenia wynikało, że SKKM w Tarnowie wysyła nas do plamy oleju. Po przybyciu na miejsce okazało się, że na ostrym zakręcie Drogi Wojewódzkiej nr 975 doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Obecny był już patrol policji. Zadaniem naszych druhów było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, usunięciu plamy oleju spod uszkodzonego pojazdu, kierowanie ruchem, przekierowywaniu samochodów na objazdy gdyż droga była całkowicie zablokowana przez około pół godziny oraz usunięciu z jezdni pozostałości po kolizji. Po zakończeniu czynności przez policję, samochód usunięto w bezpieczne miejsce. Nikt nie został poszkodowany.
Działania trwały około 1h.
Siły i środki: GBA Mercedes Atego OSP Zakliczyn

About the author

OSP Zakliczyn administrator