Gminny Dzień Strażaka.

ByOSP Zakliczyn

Gminny Dzień Strażaka.

26 maja br. odbył się Gminny Dzień Strażaka. Tegorocznym organizatorem obchodów była nasza jednostka. Rozpoczęcie tego dnia odbyło się przemarszem spod remizy OSP Zakliczyn do parafii p.w. św. Idziego Opata w Zakliczynie, gdzie odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji strażaków. Następnie w towarzystwie orkiestry strażacy udali się na Kamieniec w Zakliczynie gdzie odbyły się oficjalne uroczystości. Ten dzień był dla nas niezwykle ważny gdyż został poświęcony nasz nowy wóz Ford Ranger oraz nasi druhowie zostali wyróżnieni odznaczeniami oraz nasz druh Wieńczysław Pawłowski odebrał list gratulacyjny za godne reprezentowanie jednostki w obchodach powiatowych. Po oficjalnej części strażacy udali się na poczęstunek.

About the author

OSP Zakliczyn administrator