Gminne Spotkanie Opłatkowe Druhów OSP

ByOSP Zakliczyn

Gminne Spotkanie Opłatkowe Druhów OSP

14 stycznia br. w Zajeździe Ania w Zakliczynie było się Gminne Spotkanie Opłatkowe Druhów OSP zorganizowane przez Zarząd Gminny ZOSP w Zakliczynie oraz Zarząd OSP naszej jednostki. Oprócz delegacji z każdej jednostki OSP oraz przedstawicieli Zarządu Gminnego ZOSP RP w Zakliczynie przybyli również zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Proboszcz parafii pw. św. Idziego Opata w Zakliczynie, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Sekretarz Gminy, Inspektor ds. zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej UM w Zakliczynie oraz Dyrektor Zakliczyńskiego Centrum Kultury. W trakcie uroczystości wszyscy zgromadzeni obejrzeli przepiękne jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zakliczynie (warto zwrócić uwagę na to, że część dzieci należy do naszej młodszej grupy MDP), śpiewali kolędy oraz łamali się opłatkiem składając życzenia samych pomyślności w nowym 2017 roku.

 

About the author

OSP Zakliczyn administrator