Flashmob pierwszej pomocy po raz trzeci w Tarnowie!

ByOSP Zakliczyn

Flashmob pierwszej pomocy po raz trzeci w Tarnowie!

27 września 2016 roku już po raz trzeci w Tarnowie przeprowadzony został Flashmob pierwszej pomocy zorganizowany przez organizacje samarytańskie zrzeszone w europejskiej sieci SAMARITAN INTERNATIONAL (SAM.I.). Samarytanie przeprowadzili w swoich krajach flash-mob dotyczący zwiększenia świadomości o wartości i znaczeniu udzielania pierwszej pomocy oraz edukacji w tym zakresie. Spotkanie na Placu Sobieskiego w Tarnowie zorganizowała Samarytańska Federacja Organizacji Pozarządowych z Zakliczyna w partnerstwie z Ochotniczą Strażą Pożarną z Zakliczyna. W tym roku do akcji dołączyła się nasza zaprzyjaźniona jednostka OSP Lubcza.

 

About the author

OSP Zakliczyn administrator