CZAS NA STRAŻ – NASZ WSPÓLNY SUKCES!

ByOSP Zakliczyn

CZAS NA STRAŻ – NASZ WSPÓLNY SUKCES!

W niedziele 7.10.2007 odbyła się wielka akcja promocji straży pożarnej w regionie. Głównym celem akcji było oddanie jak największej ilości drogocennej krwi. Ilość chętnych do podzielenia się „darem życia” była wielkim sukcesem organizatorów. Do punktu krwiodawstwa mieszczącego się w budynku remizy OSP Zakliczyn zgłosiło się ponad 38 osób.
Łącznie oddaliśmy 18 litrów krwi . Liczba ta była zaskoczeniem nawet dla pracowników Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom za nie pozostanie obojętnym na nasz apel.
Warto także wspomnieć o innym sukcesie. Promocja straży pożarnej, przyniosła oczekiwane sukcesy. Efektowne pokazy ratownictwa (gaszenie palącego się człowieka, pokaz ratownictwa technicznego, gaszenie substancji ropopochodnej) nakreśliły tylko niektóre możliwości Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakliczynie. Efektem tego jest kilkunastu chętnych do wstąpienia w szeregi naszej jednostki.

About the author

OSP Zakliczyn administrator

Leave a Reply