Bezpieczny Dzień Dziecka

ByOSP Zakliczyn

Bezpieczny Dzień Dziecka

Dziś DZIEŃ DZIECKA.
Z tej okazji nasi druhowie odwiedzili imprezę organizowaną przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie. Tam na płycie manewrowej został zorganizowany międzypowiatowy Dzień Dziecka.
Dzieciaki z wielu szkół Tarnowa i powiatów brzeskiego oraz tarnowskiego mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych na tą okazję. Gokardy, kursy na kartę rowerową organizowane przez Tarnowski Wydział Ruchu Drogowego Komendy Policji, pokazy ratownictwa w wykonaniu druhów z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie, kursy i pokazy pierwszej pomocy wykonywane przez naszych druhów z MDP i ratowników oraz młodzież z XVI Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie, kurtyna wodna, symulator zderzeń, próbny egzamin na prawo jazdy, konkursy oraz wiele wiele innych.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.

About the author

OSP Zakliczyn administrator